A je tu první příspěvek … konečně!

Moc rádi Vás u nás vítáme. Jsme nadšeni, že můžeme konečně psát o tom co máme rádi a co zároveň považujeme za velmi důležité pro naši celkovou pohodu a dostatek energie.  A to je zdraví a vše co k tomu patří.

Přesto, že to zní jako klišé tak zdraví máme skutečně jen jedno.  A co tedy můžeme pro naše zdraví dělat? Je toho mnoho….  Můžeme cvičit, kvalitně se stravovat, ale také relaxovat a dobře spát. Vidíte sami, témat je dost a my se již těšíme až je s Vámi probereme.

Zdraví je velmi široký pojem a chápeme, že ne každý se ihned zorientuje. Vycházíme z vlastních zkušeností. Naše začátky byly opravdu velmi dezorientované a chvíli trvalo než se vše začalo tak nějak urovnávat a ujasňovat. Ale nebylo kam se obrátit a proto to trvalo déle než bychom si sami přáli.

Není problém najít na internetu odpovědi na určité otázky, ale kde najít celkovou koncepci? To už tak jasné není. My bychom nechtěli zdravý životní styl představit jen z pohledu cvičení, vegetariánství, veganství apod. Ne ne, rádi bychom toto téma pojmuli tak nějak celkově. Nejde přeci jen o cvičení nebo stravu, ale spadají sem témata jako kvalitní spánek, umění odpočívat, relaxovat, ale také třeba recepty.

Ale čekáme, že se přidáte. Budeme rádi, když nám napíšete své postřehy, nápady, ale i náměty o čem by jste si rádi přečetli.  A za Vaši snahu Vás budeme odměňovat malými dárky, o které budete moci soutěžit. Dárky budou tematické a tedy vždy v Zkrátka, těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *